Figura Fortuna mała rzeźba z rogiem obfitości Veronese WU78057AP

WU78057AP

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Figura "Fortuny" należy do jednej z najbardziej popularnych i nabardziej efektownych rzeźb z kolekcji Veronese. Postać starożytna jest przedstawiona w pozycji stojącej, z przepaską na oczach, trzymając w ręku duży "róg obfitości". Statuetka jest w całości pokryta brązem. Tak, jak inne figury, potrzebuje dobrego wyeksponowania, dlatego sugerujemy, aby umieścić Fortunę na osobnej kolumnie lub stoliku, z dala od innych bibelotów. Wówczas będzie wygladać bardzo szykownie i elegancko. To idealny prezent na przeróżne okazje - śluby, jubileusze, gdy, ktoś zaczyna nową pracę, dostał awans, lub, gdy wprowadza się do nowego domu. Tę statuetkę możemy śmiało podarować osobom, które osiągają sukcesy w branży finansowej, prawniczej, medycznej lub, gdy chcemy komuś właśnie takich osiągnięć życzyć. Można także zakupić rzeźbę, aby uzupełnienić własną domową kolekcję.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, żywic i wspomnianego brązu. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor (jako kolor bazowy), wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń, fiolet, niebieski itd. (w zależności od tego, co przedstawia dany produkt). W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary: 9,5 wysokość, podstawa 3,5 x 3,5 cm

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko.