Karafka 850ml i szklanki do whisky Quadro - 6szt. / 822-0007

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


269,00 zł brutto

-30,00 zł

299,00 zł brutto

330,87 zł za sztuka

Więcej informacji

W zestawie prezentujemy bardzo eleganckie, masywne szklanki do drinków Quadro i karafkę. Są wykonane ze szkła kryształowego Bohemia. Ich kształt przypomina przekręcony lub kopnięty prostopadłościan i to właśnie ta forma sprawia, że i szklanki, i karfka są szykowne i bardzo oryginalne. Z takiego prezentu będzie zadowolony z pewnością każdy mężczyzna. Whisky, brandy i inne wysokoprocentowe kolorowe trunki będą się znakomicie prezentować w proponowanej karafce. W szklankach podajemy alkohole z lodem lub zimnymi napojami. A gdy poniesie nas barmańska fantazja, w szklankach pojawić się mogą także kolorowe drinki z palemką. Kształt i brak zdobień sprawia, że szkło jest bardzo uniwersalne i zestaw można wykorzystywać przy różnych okazjach.

Producent szkła: Bohemia Crystal Glass.

Wymiary: 28cm - wysokość karafki.

Komplet zawiera: 1 karafkę o pojemności 850ml i 6 szklanek do drinków.

Możliwość mycia w zmywarce: Tak.

Dodatkowo można dokompletować: Karafkę o pojemności 0,5 litra, kieliszki Quadro lub jeszcze jeden komplet szklanek do drinków Quadro.

Opakowanie: Utwardzone oryginalne pudełko z przegródkami na szklanki. Istnieje możliwość zapakowania na prezent w papier ozdobny. Wówczas prosimy wybrać taką opcję w zakładce OPAKOWANIA.