Talerze deserowe 17cm Pip Studio Love Birds Red Khaki 51.001.238

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie


46,00 zł brutto

Więcej informacji

Motyw charakterystyczny dla serii Love Birds to ptaszek, który podoba się dosłownie wszystkim. Prezentowane talerzyki są bardzo oryginalne i eleganckie. Najlepiej połączyć je z innymi elementami z kolekcji Love Birds - w tym samym lub innym kolorze.

Seria limitowana Love Birds to przemyślane połączenie 4 kolorów - czerwonego, niebieskiego, khaki i białego. Tym razem dominują paski lub jednokolorowe powierzchnie. Zarówno kształty, jak i zdobienia są bardziej minimalistyczne, w porównaniu do pozostałych produktów Pip Studio z wcześniejszych kolekcji. Lecz motyw ptaszka w niewielkim medalionie sprawia, że nie mamy wątpliwości jakiej marki jest porcelana. Po raz kolejny mamy przed sobą serię produktów, którą każdy się zachwyca się, bo nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Kolor: Dominacja koloru czerwonego i khaki.

Wymiary: 17cm - średnica.

Możliwość mycia w zmywarce: Nie zalecane ze względu na złocenia.

Opakowanie: Estetyczne pudełko tekturowe. Na życzenie klienta pakujemy ozdobnie na prezent. Wybór papierów kolorowych znajduje się w zakładce OPAKOWANIA.

Uwaga! Na zdjęciach prezentujemy także inne produkty z porcelany Pip Studio, lecz w sprzeday jest tylko jeden produkt. Poostałe fotografie to aranżacje.