Nowy Figura Temida Veronese WU78127A4 Zobacz większe

Figura Temida Veronese WU78127A4

WU78127A4

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

219,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowana figura Temidy jest naprawdę fenomenalna. Temida w mitologii greckiej jest boginią i uosobieniem sprawiedliwości, prawdy i wiecznego porządku. Bogini ma zasłonięte oczy przepaską. W lewej dłoni trzyma miecz, a prawą rękę ma uniesioną do góry i trzyma w niej zegar. Figury Temidy często występują na sali sądowej.

O kolekcji Veronese:

Produkty opatrzone znakiem Veronese to najwyższej jakości przedmioty - użytkowe i dekoracyjne - pokryte brązem. Wykonane są z mieszaniny alabastru, żywic i wspomnianego brązu. Dlatego każdy produkt jest masywny i posiada oryginalny brązowo-złoty kolor (jako kolor bazowy), wpadający dodatkowo w zgnitą zieleń, fiolet, niebieski itd. (w zależności od tego, co przedstawia dany produkt). W asortymencie Veronese znajdują się figury, rzeźby, misy, zegary, szkatułki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lustra, patery. To marka znana na całym świecie i posiadająca świadectwo ochronne urzędu patentowego. Posiadanie w swojej kolekcji tych przedmiotów przeniesie nas w świat antyczny, epokę szlachetności rycerskiej lub piękną estetykę secesji.

Wymiary:  wys.30,5 cm podstawa 8x8 cm

Pielęgnacja: Mokrą ściereczką nasączoną płynem lub za pomocą środków przeciw kurzowi. Można również umyć produkt pod bieżącą wodą.

Opakowanie: Estetyczne pudełko.